Умови прокату костюмів

 1. Вартість прокату карнавальних костюмів за 1 добу становить:
  • ДИТЯЧІ КОСТЮМИ (86-140 см): від 80 до 350 гривень за добу, залежно від костюму.
  • ПІДЛІТКОВІ КОСТЮМИ (134-152 СМ): від 100 до 350 гривень за добу, залежно від костюму.
  • Доповнення до костюму: аксесуари, головні убори, печатки, рукавички, маски, перуки: від 25 до 200 гривень за добу, залежно від костюму. Окремо в прокат не здаються.
 1. Усі костюми бронюємо та відкладаємо лише по завдатку після примірки.
 2. Термін прокату обумовлюється у кожному конкретному випадку, мінімальний термін прокату – 1 доба. У випадку, якщо Ви не повертаєте костюм у вказаний термін, завдаток не повертається.
 3. При прокаті костюму на термін, менше 1 доби, вартість прокату вважається як за одну добу.
 4. При отриманні костюму ви залишаєте завдаток (не є вартістю костюму) плюс вартість прокату. Завдаток повертається Вам при поверненні костюму.
  Завдаток за костюми – від 100 до 1500 грн. (залежно від костюму).
  Завдаток за головні убори, перуки, маски, пачкові сукні, фірмові костюми – від 80 до 500 гривень, залежно від костюму.
 5. Клієнт зобов’язаний повернути костюм у тому ж стані, у якому він був виданий. Тому при отриманні костюму Ви повинні відмітити недоліки костюму, якщо такі є.
 6. У випадку невеликих! забруднень чи дрібних! пошкоджень костюму, його відновлення проводиться за Ваш рахунок (сума визначається для кожного конкретного випадку). У випадку серйозного пошкодження костюму завдаток за костюм не повертається.
 7. Потрібний Вам костюм бажано забронювати завчасно до зазначеної дати, тоді ми можемо гарантувати, що даний костюм буде надано саме Вам на цю дату.
 8. Щоби забронювати костюм, потрібно внести завдаток у розмірі 20-50 грн., які враховуються у вартості прокату. Якщо по не залежним від нас причинам, Ви бажаєте відмовитись від оренди – завдаток не повертається.
 9. Костюми категорично забороняється прати, чистити, самостійно ремонтувати та підганяти під «розмір».

Дякуємо за розуміння.