Все для свята

ПРИКРАСИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Ви з нетерпінням чекаєте святкування дня народження Синочка ? Плануєте веселе принцесне день народження Донечки? Або це свято когось із ваших близьких? У будь-якому випадку Вам хочеться створити святковий настрій і тут не обійтися без святкового оформлення приміщення, в якому буде проходити святкування. Прикрасити можна все: стіни, стелю, гарно сервірувати стіл і, звичайно ж, оформити подарунок у цікавому стилі.

Якщо ви хочете весело відсвяткувати свій день Народження або готуєте для когось сюрприз у зв’язку з цим чудовим святом, то напевно Вам допоможе наша крамничка Весело. Один з найпопулярніших варіантів оздоблення – це повітряні кульки. Тільки уявіть, як зрадіє іменинник, коли побачить безліч яскравих повітряних кульок під стелею! У нас особливо великий асортимент кульок для дитячого дня народження. Яскраві і незвичайні – вони обов’язково сподобаються вашій дитині і створять неповторну святкову атмосферу.

Їх можна надути і розкидати по всій дитячій кімнаті, чи зробити кулю сюрприз, гарантуємо – Ваша дитина буде в захопленні!

На святі нам хочеться чогось особливого. У першу чергу, здивувати і порадувати Іменинника. У День Народження вже кілька століть прийнято готувати торт, прикрашений святковими свічками. Наша крамничка пропонує широкий вибір свічок та феєрверків!

Якщо ви плануєте тематичний день народження – у стилі Тачок чи Міккі Маус, Посіпак чи Монстер Хай для Вас ми підготували  тематичні скатертини, стаканчики, тарілочки.